Враження студентки спеціальності «053 Психологія» від навчання за програмою міжнародної академічної мобільності в ІІ семестрі 2023-2024 н.р.

14 травня 2024

Я студентка П10 групи факультету соціальної та психологічної освіти, І курс, ОП «Психологія», Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Звіряка Вікторія.

На даний момент я навчаюся в рамках білатеральної співпраці (академічної мобільності) з 01 березня 2024 до 31 травня 2024 р. в Університеті Яна Длугоша Ченстохова.

Я вже майже на фінішній прямі, тому готова поділися з вами своїми враженнями.

На початку було важко розібратися з деякими питаннями, але багато людей ішли на зустріч, за що я дуже вдячна.

Навчання в самому університеті цікаве та енергійне. Не стандартний підхід викладачів до проведення занять, захоплює. Особливо цікавими є практичні частини занять, вони допомагають закріпити почуту інформацію та одразу її освоїти.

Гуртожитське життя теж цікаве, студенти, що входять до ради гуртожитку часто організовують різноманітне дозвілля.

Але хочу зазначити, що важливим є розуміння мови, англійську, або польську бажано знати на хорошому рівні, щоб вільно розмовляти з співрозмовниками, а головне розуміти самі лекції.

Заліки також здаються польською, або англійською.