Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ»

23 квітня 2021

22 квітня 2021 року на базі факультету соціальної та психологічної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної сфери», організатором якої була кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Тематичні напрями конференції:

• Теоретичні засади соціальної роботи та соціально-педагогічної діяльності.
  • Технологічний аспект підтримки особистості у складних життєвих обставинах.
  • Соціальна робота та соціально-педагогічна діяльність в історичному контексті.
  • Соціальне виховання: від теорії до практики.
  • Здоров’язбережувальна функція соціальної роботи: реалії та перспективи.
  • Соціальна робота з постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи (приурочено до 35-ої річниці Чорнобильської трагедії)

У роботі конференції взяли участь такі ЗВО та установи соціального захисту:

• Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації людей з інвалідністю
  • Асоціація інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму
  • Рівненський державний гуманітарний університет
  • Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя
  • Пряшівський університет, м. Пряшів
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
  • Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
  • Рівненський обласний інститут післідипломної педагогічної освіти
  • КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР»

З вітальним словом виступила Коляда Наталія Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На розгляд учасників конференції свої доповіді представили:

Петренко Оксана Борисівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету («Аспірантура в Україні як основна форма підготовки докторів філософії: рефлексія тривалістю у століття»);

Вербовська Оксана Василівна – директор Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації людей з інвалідністю («Комплексна реабілітація людей з інвалідністю»);

Поліщук Олена Романівна – аспірант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, викладач-стажист кафедри психології УДПУ імені Павла Тичини («Здоров’язбережувальна функція соціальної роботи»);

А також фахівці КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР» поінформували про соціальну підтримку ліквідаторів аварії на ЧАЕС.