30 травня 2022

24 травня 2022 року науково-педагогічними працівниками кафедри психології – доцентом Надією Харченко, доцентом Тетяною Перепелюк, доцентом Сергієм Ольховецьким була проведена Всеукраїнська науково – практична конференція «Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінг»

Мета конференції – залучення спеціалістів у сфері практичної психології до обговорення актуальних проблем формування особистості засобами еко-тренінгу.

Під час конференції були проведені майстер-класи:

«Щасти тобі! Або як впоратися з тривогою,коли коханий на війні», «СТАРИЙ І ДИТИНА» (Le Vieillard et l’enfant, Габріель Руа, переклад з французької С. Лукомська, 2021» – спікер Лукомська Світлана Олексіївна, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, онкопсихолог, волонтер.

«Коли в сімї військовий: техніки відновлення довіри та зниження рівня катастрофізації»спікер Швець Владислава Володимирівна, доктор філософії (психологічних наук), психолог Комунального некомерційного підприємства «Уманська міська центральна лікарня» Уманської міської ради; тренер, експерт-психолог всеукраїнських національних прєктів із надання психологічної підтримки «Розкажи мені», «Мені здається», «Захищені», «Поруч».

«Самодопомога при панічних атаках» – спікер Перепада Ольга Михайлівна, кандидат психологічних наук, медичний психолог, голова громадської організації Тренінговий центр соціально психологічної реабілітації Гармонія.

Дякуємо організаторам, співорганізаторам, спікерам та учасникам конференції за участь.