Всеукраїнський конкурс наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

20 вересня 2022

⚡️Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»⚡️
🔹Конкурс було започатковано цьогоріч з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації.
🔸За результатами конкурсного оцінювання було визначено переможців і призерів Конкурсу, які будуть нагороджені дипломами відповідних ступенів:
I ступеня:
Добрянський Маркіян, студент Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»;
II ступеня:
Караджієв Максим, студент історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
Песоцька Юлія, аспірантка факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
III ступеня:
Кондрашова Валентина, студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка;
Красилюк Іван, студент Вінницького національного аграрного університету;
Тимошенко Єлизавета, асистентка кафедри права Вінницького національного аграрного університету.
🔹Автори наукових робіт продемонстрували високий рівень теоретичних знань, глибоке розуміння проблем сучасної молодіжної та сімейної політики, вдосконалили навички публічного виступу.

🇺🇦Вітаємо переможців і призерів та висловлюємо слова вдячності всім учасникам, їх керівникам і членам журі Конкурсу!

#Усе_буде_Україна 🇺🇦🇺🇦🇺🇦