27 жовтня 2017

На факультеті соціальної та психологічної освіти 26 жовтня відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології та наукометрія як провідні чинники формування освітнього середовища сучасного вищого навчального закладу». У семінарі взяли участь професорсько-викладацький склад факультету, магістранти та студенти 4 курсу.

На семінарі прозвучала доповідь Лободи Світлани Миколаївни, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Національного авіаційного університету на тему «Наукові публікації у наукометричних виданнях як компонент професійного становлення викладача вищої школи».

Ця доповідь викликала значний інтерес серед присутніх, звучало багато запитань. Зустріч пройшла у дружній атмосфері.