Відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти  спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

7 червня 2022

На кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту факультету соціальної та психологічної освіти відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти  спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки  денної та заочної форм навчання (голова комісії – проф. Олександр Коберник, заступник голови – декан факультету, проф. Оксана Кравченко, члени комісії – проф. Оксана Бялик, проф. Олена Кірдан).

Цікава тематика кваліфікаційних робіт дала можливість в повній мірі представити здобувачам освіти свої наукові доробки та вести кваліфіковану дискусію із членами комісії.

Вітаємо випускників з успішним захистом та бажаємо подальших наукових злетів.