Відбувся молодіжний форум «Від політики до практики»

22 грудня 2020

21 грудня 2020 року представники кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи та Молодіжного центру «START» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Коляда Наталія Миколаївна – д.пед наук, професор, Левченко Наталія Володимирівна – к.пед.наук, Песоцька Юлія Юріївна – координатор центр) взяли участь у молодіжному форумі – підсумок щодо молоді. Форум організованим Всеукраїнським молодіжним центром у спеціальному ефірі на Першому молодіжному каналі «Від політики до практики».

В ефері було представлено Стратегію державної молодіжної політики в Україні до 2030 року; Концепцію та Програму Державної цільової соціальної програми «Молодь України 2021-2025»; закону України №3718 «Про основні засади молодіжної політики в Україні»; різні проєкти, які будуть реалізовані молодіжними центрами в громадах; методологію оцінювання індексу участі молоді; про спільну роботу Британської ради та Міністерства молоді та спорту України та інші цікаві факти про молодь та молодіжні політики.