Відбувся науково-методичний семінар (круглий стіл) «Формування професійної компетентності майбутніх учителів в умовах сьогодення: проблеми, реалії, перспективи»

2 червня 2022

31 травня 2022 року відбувся науково-методичний семінар (круглий стіл) «Формування професійної компетентності майбутніх учителів в умовах сьогодення: проблеми, реалії, перспективи» проведений на базі Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності, організованої членами лабораторії доцентами Валентиною Бойченко, Наталкою Дудник і Наталкою Безлюдною, за участі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

Семінар проходив у рамках Днів науки УДПУ і був присвячений актуальній проблемі формування професійної компетентності майбутніх учителів.

Зацікавленість та жваве обговорення учасників круглого столу викликала доповідь директора Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області Ніни Мовчан, у якій ішлося про вимоги до професійної компетентності вчителя нової української школи. Досвідом використання ІК технологій у формуванні комунікативної компетентності поділилася доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту доцент Надія Стеценко. Із особливостями формування важливих для сучасного вчителя soft skills(м’яких навичок) познайомила учасників семінару доцент Наталка Дудник. Під час обговорення проблеми підготовки студентів – майбутніх учителів, формування в них професійної компетентності відбувся обмін думками учасників круглого столу, що сприяє розширенню меж досвіду викладачів, надихає новими ідеями. Бажаємо подальших наукових успіхів!

Завідувач лабораторії Валентина Бойченко