Відбувся науково-практичний семінар «Формування професійної компетентності майбутніх педагогів: європейський досвід»

1 травня 2023

27 квітня 2023 року відбувся науково-практичний семінар «Формування професійної компетентності майбутніх педагогів: європейський досвід» проведений на базі Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності, організованої членами лабораторії професором Оксаною Бялик, професором Олксандром Коберником, доцентом Валентиною Бойченко, за участі викладачів кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

Семінар проходив у рамках Днів науки УДПУ і був присвячений актуальній проблемі формування професійної компетентності майбутніх педагогів.

Жваве обговорення учасників семінару викликали питання щодо розширення використання європейського досвіду у підготовці майбутніх педагогів, зокрема: формування в них професійної компетентності в умовах євроінтеграційних процесів, які проходять в Україні.

Доцент Лариса Ткачук ознайомила з проблемою формування професійної компетентності майбутніх педагогів в умовах євроінтеграції освіти. Цікавим був матеріал про зарубіжний досвід інформатизації освітнього середовища у доповіді викладача кафедри Вікторії Мартинюк. Із актуальною для сучасної освіти України проблемою (особливостей підготовки майбутніх учителів до статевого виховання учнів із європейського досвіду) познайомила учасників семінару професор Оксана Бялик. Пізнавальними були виступи інших членів лабораторії. Під час обговорення проблеми підготовки студентів – майбутніх учителів, формування в них професійної компетентності відбувся обмін думками учасників семінару, що сприяє розширенню меж досвіду викладачів, надихає новими ідеями. Бажаємо подальших наукових успіхів!

Завідувач лабораторії Валентина Бойченко

Програма науково-практичного семінару “Формування професійної компетентності майбутніх педагогів: європейський досвід”