(Українська) Відбувся попередній захист дисертації аспіранта 4 курсу Каркача Андрія Вододимировича на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 231 Соціальна робота

31 серпня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Підготовка дисертації є обов’язковою умовою виконання наукової складової підготовки здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-науковими програмами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Наукова складова освітньо-наукової програми «Соціальна робота»  (гарант – проф.Наталія Миколаївна Коляда) в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини передбачає проведення здобувачем вищої освіти ступеня доктора філософії власного наукового дослідження під керівництвом одного або двох наукових керівників та оформлення його результатів у вигляді дисертації – самостійного розгорнутого дослідження, що пропонує розв’язання актуального наукового завдання зі спеціальності 231 Соціальна робота, результати якого характеризуються науковою новизною та практичною цінністю, становлять оригінальний внесок у суму знань відповідної галузі та оприлюднені у відповідних публікаціях.

30 серпня 2023 року на засіданні кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (завідувач – Ірина Володимирівна Албул) відбулось обговорення (попередня експертиза) дисертації аспіранта 4 курсу Каркача Андрія Вододимировича на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 231 Соціальна робота.

Тема дисертації: «Формування цифрових компетентностей у слухачів Університету третього віку в умовах територіального центру соціального обслуговування)».

Наукові керівники – Семигіна Тетяна Валеріївна, доктор політичних наук, професор, член Національного агентства кваліфікацій; Кравченко Оксана Олексіївна , доктор педагогічних наук, професор, декан факультету  соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Процедура попередньої експертизи дисертації відбувалася відповідно до таких нормативних документів:

• Порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії (Постанова Кабінету Міністрів України від 12.01.2022р. № 44, зі змінами, Постановою КМ № 341 від 21.03.2022);
  • Положення про атестацію здобувачів ступеня доктора філософії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

В обговоренні взяли участь члени кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, здобувачі вищої освіти, відповідальна за атестацію PhD в університеті.

Рецензенти дисертації: Кочубей Тетяна Дмитрівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Балдинюк Олена Дмитрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На підставі обговорення дисертаційне дослідження Каркача Андрія Вододимировича «Формування цифрових компетентностей у слухачів Університету третього віку в умовах територіального центру соціального обслуговування)» рекомендовано до захисту у спеціалізованій вченій раді на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 231 Соціальна робота.