Відбулась гостьова лекція на тему: “Соціальна реінтеграція ветеранів російсько-української війни у ЗВО: досвід реалізації проєкту “Норвегія-Україна””

16 вересня 2024

16 вересня 2024 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася гостьова лекція на тему “Соціальна реінтеграція ветеранів російсько-української війни у ЗВО: досвід реалізації проєкту ‘Норвегія-Україна'”. Лекцію провела Захаріна Тетяна, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Модератором заходу виступила декан факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кравченко Оксана Олексіївна.

Цей захід став важливою платформою для обговорення проблем соціальної адаптації та реінтеграції ветеранів у вищу освіту, надаючи практичні рекомендації на основі досвіду міжнародного проєкту “Норвегія-Україна”.