Відбулась зустріч з Наталією Вдовиченко на тему «Соціально-психологічна підтримка дітей в період війни. Проектна діяльність»

13 квітня 2023

На факультеті відбулась зустріч з Наталією Вдовиченко, на тему «Соціально-психологічна підтримка дітей в період війни. Проектна діяльність». Під час зустрічі, Наталія Вікторівна поділилася своїм досвідом роботи з дітьми, які потерпають від наслідків війни.

Вона розповіла про те, як важливо надавати підтримку дітям в цей нелегкий період, який вони переживають. В рамках своєї проектної діяльності, Наталія Вікторівна розробила і реалізувала різноманітні програми підтримки для дітей, такі як ігрові терапевтичні сесії, тренінги з психологічної підтримки та інші.

Зустріч була надзвичайно корисною для студентів та викладачів, оскільки дозволила отримати нові знання та ідеї щодо соціально-психологічної підтримки дітей. Ми дякуємо Наталії Вікторівні за її цінний внесок у цю галузь та за цікаву та пізнавальну зустріч!