(Українська) Відбулась зустріч із директором центру забезпечення функціонування системи управління якістю освітньої діяльності

17 лютого 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На факультеті  соціальної та психологічної освіти відбулась зустріч із директором центру забезпечення функціонування системи управління якістю освітньої діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  к.філ.н., доцентом Комаровою З.І. щодо виконання наказу ректора «Про організацію та проведення моніторингу якості результатів навчання здобувачів  ОС «молодший бакалавр» і «бакалавр».

На зустрічі були присутні декан факультету, д.пед.н, професор Кравченко О.О., заступник декана з навчальної роботи к.пед.н, доцент Бондаренко Г.В. та науково-педагогічні працівники, які задіяні в ректорському комп’ютерному тестуванні. Під час зустрічі обговорювалось питання про особливості підготовки та проведення РКР.