Відбулась настановча конференція з практики для здобувачів спеціальності 053 Психологія

22 березня 2022

21 березня 2022 року відбулась настановча конференція до проходження практики здобувачами вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти спеціальностей 053 Психологія ОС «бакалавр».

Керівник практики, доктор філософії, викладач-стажист кафедри психології Олена Романівна Поліщук поінформувала здобувачів вищої освіти щодо термінів проходження практики, надала рекомендації щодо особливостей проходження практики під час дистанційного навчання та військового стану у нашій країні, наголосила на правилах поведінки та правилах роботи під час героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Практика є однією із найважливіших ланок в системі професійної підготовки майбутніх фахівців психології. Майбутні фахівці повинні отримувати навички практичної роботи, адже гармонійне поєднання наукових знань з практикою однозначно дозволить здобути ґрунтовні фахові знання.

Бережіть себе та своїх близьких! Будьте здорові та самовідповідальні!