31 березня 2024

Відбулась робоча зустріч із Саранчою Іриною Петрівною, кандидаткою педагогічних наук, доценткою, доценткою кафедри психології та соціальної роботи ВДПУ імені М. Коцюбинського, головою громадської організації «Паросток» та представниками Уманської територіальної організації українського товариства глухих.

Декан факультету Кравченко Оксана Олексіївна, наголосила на важливості реалізації Наіональної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

На трьохсторонні зустрічі обговорили питання подальшої співпраці та можливості і перспективи розвитку спільної проєктної діяльності.