(Українська) Відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Актуальні питання професійної діяльності соціального працівника, психолога  та педагога в сучасному світі»

2 листопада 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

28 жовтня 2021 року на базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Актуальні питання професійної діяльності соціального працівника, психолога  та педагога в сучасному світі», організатором якої було Наукове товариство студентів та аспірантів факультету.

Конференція проходила за такими тематичними напрямами:

1. Актуальні проблеми теорії і практики соціальної роботи та педагогіки.
  2. Соціальна робота – реалії сьогодення.
  3. Перспективи розвитку професій соціального працівника та психолога.
  4. Професія психолога в сучасному світі.
  5. Погляди науковців про важливість професій соціального працівника та психолога.

У роботі конференції взяли участь такі заклади вищої освіти, як: Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради; Житомирський державний університет імені Івана Франка; Комунальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради».

З вітальним словом виступила Кравченко Оксана Олексіївна – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На конференції з актуальних питань соціальної роботи, психології та педагогіки з доповідями виступили:

– Песоцька Юлія – аспірантка першого року навчання факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Науковий керівник: Кравченко О.О., доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Тема доповіді: «Вивчення доступності туристичних об’єктів Черкащини у межах реалізації проєкту «культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3d-карта» за підтримки українського культурного фонду».

– Ткачук Юлія – аспірантка другого року навчання факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Науковий керівник: Кочубей Т.Д., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Тема доповіді: «Вплив соціальних навичок «SOFT SKILLS» на конкурентноспроможність майбутніх соціальних працівників».

– Таран Альона – аспірантка другого року навчання факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Науковий керівник: Коляда Н.М., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Тема доповіді: «Особливості проведення тренінгових занять».

– Бережна Людмила – магістрантка другого року навчання спеціальності «Психологія» Житомирський державний університет імені Івана Франка. Науковий керівник: Котлова Л. О., кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології. Тема доповіді: «Соціальна робота – реалії сьогодення».

– Дідович Вікторія – студентка 407-С групи КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради». Науковий керівник: Ковальчук Н. П., кандидат педагогічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист КЗ» Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради». Тема доповідів: «Значення соціальної роботи у профілактиці кібербулінгу серед підлітків в умовах online навчання».

– Тарасюк Тетяна – студентка факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Науковий керівник: Матрос О.О., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема доповіді: «Обов’язки соціального працівника».

До участі в заході долучилися студенти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університет імені Павла Тичини та студенти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Комунального закладу «Уманський гуманітарно- педагогічний фаховий коледж імені Т.Г.Шевченка».

Це було дійсно пізнавально та цікаво, студенство отримали для себе багато нової, корисної інформації та обмінялись досвідом із іншими закладами вищої освіти. Бажаємо всім нових наукових, творчих відкриттів, наснаги та здоров’я!