Відбулася гостьова лекція з Директоркою Тракайського центру освіти  Нійоле Лісавічене та методисткою цього ж центру Дануте Візманайте

23 червня 2022

В рамках онлайн-зустрічей на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася гостьова лекція, зініційована кафедрою педагогіки та освітнього менеджменту, з Директоркою Тракайського центру освіти  Нійоле Лісавічене та методисткою цього ж центру Дануте Візманайте (м. Тракай, Литва).

Лекція на тему «Проєкти як інструменти для творчості, розвитку і соціальній активності: європейський контекст» зацікавила здобувачів вищої освіти, аспірантів, докторантів, науково-педагогічних працівників й викликала жваве обговорення.

До зустрічі доєдналася й директорка Університету третього віку «Протон» Жанна Саврилова зі сподіваннями на подальшу співпрацю.