Відбулася гостьова лекція на тему «Антидискримінаційний підхід до роботи  з дітьми та молоддю в середовищі закладів освіти та соціальної сфери»

8 жовтня 2021
6 жовтня 2021 року відбулась гостьова лекція та практичне заняття на тему «Антидискримінаційний підхід до роботи  з дітьми та молоддю в середовищі закладів освіти та соціальної сфери» для здобувачів вищої освіти ОС «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр», «доктор філософії» спеціальностей 053 Психологія, 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення за участі представників Ради роботодавців факультету соціальної та психологічної освіти:  Рассказова Ольга Ігорівна, д.п.н., проф., зав. каф. соціальної роботи; Какадій Валентина Миколаївна, аспірантка; Єфімцева Ганна Геннадіївна аспірантка, фахівчиня програмного напрямку EdCamp Ukraine. Форма проведення: дистанційна.
Мета заходу: Підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти щодо впровадження недискримінаційного підходу в освіті.
  1. Теоретичний блок
  • Нормативно-правове забезпечення державної політики в напрямку забезпечення антидискримінаційного підходу в освіті.
  • Дискримінація як системна проблема. Поняття, типи та форми дискримінації.
  1. Практичний блок
  • Пошук «агентів соціалізації», через які відбувається дискримінаційний вплив відносно певних категорій людей в закладах освіти та соціальної сфери