Відбулася гостьова лекція на тему «Особливості роботи психолога під час надання психологічної допомоги»

2 грудня 2022

02.12.2022 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася гостьова лекція на тему «Особливості роботи психолога під час надання психологічної допомоги» для здобувачів вищої освіти спеціальностей 053 Психологія, 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення, 011 Освітні, педагогічні науки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Лектор – начальник відділу психологічної підготовки управління психологічного забезпечення Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Ігор НЕМІНСЬКИЙ.

Під час лекції була розкрита низка питань, серед яких: «Основні завдання психологічної підготовки», «Психологічна допомога в екстремальних умовах, «Алгоритм роботи психолога під час психологічної допомоги» та ін..

Під час лекції здобувачі отримали цінні знання, які зможуть використати під час практичної діяльності.