Відбулася зустріч з студентами 1 та 3 курсу.

20 вересня 2021

16 вересня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч з студентами 1 та 3 курсу.

Метою зустрічі було ознайомлення студентів з діяльність Гендерного центру. На зустрічі була присутня Кравченко Оксана Олексіївна декан  факультету ту соціальної та психологічної освіти та координатор гендерного центру з боку студентів Скаженюк Вікторія, яка ознайомила студентів з діяльність Гендерного центу, а саме студентам було представлено презентацію та доповідь по  завданнях, напрямках та зокрема по діяльності гендерного центру. Також студенти 1 та 3 курсу мали змогу переглянути відео на якому було висвітлено останню акцію яка була проведення гендерним центром.

По завершення з студентами було проведено інтерактивну гру, в якій всі студенти охоче взяли участь.