Триває освітній процес у здобувачів-іноземців третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Освітні, педагогічні науки

16 січня 2024

Освітній процес для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Освітні, педагогічні науки із Китайської Народної Республіки забезпечується провідними науковцями Університету англійською мовою. Так, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Оксана Бялик забезпечує викладання освітнього компоненту «Professional and pedagogical competence of the teacher», де акцентується увага на цілях, змісті та функціях професійно-педагогічної діяльності, сутності та структурі професійно-педагогічної компетентності викладача ЗВО.

Значна увага при вивченні курсу приділяється педагогічній майстерності викладача ЗВО; видах компетентностей та їх формуванню; організаційній, науковій, методичній та прогностичній складовим професійно-професійної компетентності викладача ЗВО.