Відбулися збори зі здобувачами першого року навчання денної форми (освітній ступінь «бакалавр»)

30 серпня 2024

30 серпня 2024 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, на факультеті соціальної та психологічної освіти, відбулися збори зі здобувачами першого року навчання денної форми (освітній ступінь «бакалавр»).

Під час зустрічі з вступною промовою виступила доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – Кравченко Оксана Олексіївна

Про навчальний процес та проведення занять на факультеті доповідала заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук – Бондаренко Галина Василівна

Про проведення виховної роботи на факультеті доповідала заступник декана з виховної роботи – Підвальна Юлія Василівна

Також про безпеку під час освітнього процесу яка дуже необхідна в наш час доповідав відповідальний з техніки безпеки та цивільного захисту – Люльченко Вʼячеслав Григорович

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про свої групи та познайомилися з кураторами, які супроводжуватимуть їх протягом навчання. Атмосфера заходу була дружньою та натхненною, що створило сприятливий початок нового етапу у житті молоді.

Завершилися збори патріотичним флешмобом, який став символом єдності та підтримки України в цей складний для країни час. Студенти висловили свою любов до Батьківщини, підкресливши важливість національної свідомості та згуртованості.