Відбулось засідання вченої ради факультету соціальної та психологічної освіти

10 серпня 2022
9 серпня відбулось перше, в новому навчальному році, засідання вченої ради факультету соціальної та психологічної освіти. На порядок денний засідання вченої ради були винесені наступні питання:
Декан факультету проф. Кравченко О. О. ознайомила присутніх зі звітом про роботу факультету за 2021–2022 н.р. та завдання на 2022–2023 н.р., також проаналізувала рейтенги науково-педагогічних працівників та кафедр.

Про готовність кафедр до початку навчального року (Про відповідність ліцензійним вимогам провадження освітньої діяльності зі спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті; Про випуск друкованої продукції (навчальні посібники, методичні рекомендації, статті тощо) відповідно до дисциплін, які закріплені за викладачами) доповідали завідувачі кафедри доц. Албул І. В., в.о. завідувача Бялик О.В., та доц Діхтяренко С.Ю.

Під час вченої ради присутніх також ознайомили з  ходом вступної компанії у 2022 році