Відбулося засідання Вченої Ради факультету соціальної та психологічної освіти

28 грудня 2023

27 грудня 2023 року о 13:00 в аудиторії 401 відбулося засідання Вченої Ради факультету соціальної та психологічної освіти. Порядок денний заходу включав ряд ключових тем, які стосуються якісного та інноваційного розвитку факультету.

Основні питання порядку денного:

• Про результати опитувань роботодавців: Координатор внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти Карпич Ірина Олександрівна представила результати опитувань роботодавців. Обговорено заходи, які можуть бути вжиті для вдосконалення програм навчання та підготовки студентів до вимог сучасного ринку праці.
  • Про навчання, викладання та наукові дослідження, пов’язані з інтернаціоналізацією вищої освіти: Заступник декана з міжнародної діяльності Бойко Ольга Миколаївна представила інформацію щодо активних проектів та ініціатив, спрямованих на підвищення рівня міжнародної співпраці та залучення іноземних студентів та викладачів.
  • Про впровадження інноваційних форм роботи Ради молодих вчених та Наукового товариства студентів та аспірантів Моргай Лілія Анатоліївна щодо залучення молоді до наукової діяльності: Голова Ради молодих вчених та голова Наукового товариства студентів та аспірантів представили плани та ідеї щодо впровадження інноваційних форм роботи з метою активізації наукової діяльності серед студентів та аспірантів.
  • Про діяльність Гендерного центру: Керівник Гендерного центру Кравченко Оксана Олексіївна розповіла про досягнення та плани щодо подальшого розвитку центру. Обговорено актуальні питання рівності та включення в освітньому середовищі.

Під час засідання студенти факультету приємно здивували всіх викладачів, привітали їх із настанням Нового Року та вручили особисті подарунки, що супроводжувалися теплими побажаннями. Це додало атмосфері заходу особливої теплоти та позитивного настрою.

Засідання було плідним і продуктивним, а розглянуті питання визначили ключові напрямки розвитку факультету. Учасники висловлюють подяку всім за активну участь та конструктивний внесок у роботу Вченої Ради.