Відбулося засідання кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

29 грудня 2022
29 грудня 2022 року відбулося засідання кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, на якому було заслухано звіти аспірнтів та здобувача поза аспірантурою за період з 1 вересня до 31 грудня 2022 року. на засіданні, крім членів кафедри, були пристуні Кравченко О.О. – доктор психологічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти, Потапчук Є.М. – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології і педагогіки Хмельницького національного університету, голова Української асоціації сімейних психологів, сімейний психолог, стейкхолдер, Рогова А.О. – т.в.о. завідувача відділу аспірантури та докторантури.
Усі аспіранти та здобувач поза аспірантурою в повному обсязі виконали завдання, передбачені індивідуальним планом роботи (за освітньою та науковою складовими) за період 01.09.2022 р. – 31.12.2022 р. та можуть продовжувати навчання.