Відбулося засідання робочої групи освітньо-професійної програми «освітні, пеагогічні науки» За другим (магістерським) рівнем вищої освіти
Відбулося засідання робочої групи освітньо-професійної програми «Освітні, пеагогічні науки» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Членами робочої групи є провідні викладачі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту – професор Олександр Коберник, професор Оксана Бялик, професор Микола Гагарін, доцент Мирослава Ткачук.
Робоча група обговорила проєкт освітньо-професійної програми «Освітні, педагогічні науки» (2024), рекомендації стейкхолдерів, відгуки і рецензії, які надані на освітньо-професійну програму та питання щодо необхідності внесення змін до змісту ОПП.
Під час засідання було прийнято рішення про врахування запропонованих пропозицій в освітньому процесі при реалізації освітньо-професійної програми «Освітні, педагогічні науки» (2024).