(Українська) Відбулося засідання робочої групи освітньо-професійної програми “Соціальна робота (Молодіжна робота)” за другим рівнем вищої освіти “магістр”

26 січня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

25 січня 2023 р. о 11.00 год. відбулося засідання робочої групи освітньо-професійної програми “Соціальна робота (Молодіжна робота)” за другим рівнем вищої освіти “магістр”:

Кравченко Оксана Олексіївна, керівник робочої групи, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, гарант.

Албул Ірина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Коляда Наталія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Ісаченко Вікторія Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Левченко Наталія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Кучер Софія Анатоліївна, випускниця факультету, голова молодіжної ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Хмара Вероніка, магістрантка спеціальності «231 Соціальна робота» факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На засіданні обговорено рекомендації, відгуки і рецензії, які надійшли на освітньо-професійну програму.

Доц. Левченко Н.В. наголосила, що в УДПУ імені Павла Тичини реалізується єдина в Україні освітня програма з молодіжної роботи.

Проф. Коляда Н.М. доповнила рецензію необхідністю оновленням тематики випускних кваліфікаційних робіт регіональним контекстом і історико-культурною складовою.

Доц. Албул І.В. запропонувала реалізувати проєкт академічної мобільності з Інститутом проблем виховання НАПН України, де реалізується ОНП за третім рівнем «Соціальна робота з дітьми та молоддю».

Голова молодіжної ради Кучер С.А. зазначила про актуальність і затребуваність освітньо-професійної програми «Соціальна робота (Молодіжна робота)».

Проєкт освітньо-професійної програми розміщений за посиланням