(Українська) Відбулося лекційне заняття з навчальної  дисципліни «Етика і психологія сімейного життя»

19 жовтня 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

«Особливості подружнього спілкування та причини  сімейних конфліктів» – тема відкритого лекційного заняття з навчальної  дисципліни «Етика і психологія сімейного життя», яке  провела у жовтні  для студентів 3 курсу, р31 групи, В.М. Полєхіна, к.пед.н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Реалізована структура заняття відповідала його типу, а тема якраз і вимагала вирішення  завданьвиділити складові  подружнього  спілкування та його особливостей,  з’ясувати  фактори,  причини  сімейних конфліктів та  психологічної  несумісності.

Зміст  лекційного заняття  відзначався виконанням  технологічних прийомів, відповідністю сучасним особливостям до ведення  процедури спілкування у подружній парі.

Активізація мислення студентів відбувалася  шляхом  висунення проблемних питань, показу суперечностей, ознайомлення з  різними видами  факторів  сімейних конфліктів.

Використовуючи метод роботи у малій групі  “Мікрофон”,  надали  можливість кожному сказати щось швидко, по черзі, відповідаючи на запитання або висловлюючи свою думку чи позицію.

Позитивним критерієм оцінки співпраці викладача та студентів на занятті було активне розв’язання серії взаємопов’язаних проблемних ситуацій, швидкий зворотній зв’язок, емоційне піднесення учасників освітнього процесу.

Під час проведення заняття студенти підвищили рівень соціальної та професійної компетентності.