Відбулося перше засідання Наукового товариства студентів та аспірантів

1 жовтня 2021
Відбулося перше засідання Наукового товариства студентів та аспірантів. На якому були присутні декан факультету – доктор педагогічних наук, професор Оксана Олексіївна Кравченко, заступник декана з наукової роботи – кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Олександрівна Матрос.
До складу товариства в цьому навчальному році входять студенти освітнього ступеня “Молодший Бакалавр”, “Бакалавр”  та аспіранти. Усі найактивніші, та найрозумніші студенти факультету, які налаштовані на плідну наукову діяльність.
На засіданні було обговорено план роботи на рік, зокрема, заплановано провести настановчі лекції та інтерактиви для студентів на тему : “Академічна доброчесність”, Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Актуальні питання професійної діяльності соціального працівника та психолога в сучасному світі”, краглий стіл на тему: “Як правильно писати та оформлювати наукові дослідження”. Студенти 1 курсу мали змогу більше дізнатися про роботу товариства.