Відкриття ХІІ зміни табору «Дія»

26 вересня 2019

Вже традиційно, 24 вересня, на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося відкриття XII тематичної зміни національно-патріотичного табору “ДІЯ” для студентської молоді.

Студентами було обрано тематику та назву зміни — “Академічна доброчесність — спільна відповідальність!!!”, що діятиме під гаслом “Крок за кроком до нової академічної культури”.

З вітальним словом виступила декан факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксана Кравченко. На захід було запрошено Тульчинську Надію Сергіївну, працівника Уманського краєзнавчого музею та Чорномаз Тетяну Олександрівну журналістку радіо «Голос Громади», голову товариства «Берегиня», які розповіли цікаві та ексклюзивні відомості про Уманщину в роки Великої Вітчизняної війни.

Також були присутні гості нашого міста — курсанти льотного факультету Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба на чолі з заступником командира частини Олександром Дегодя.