(Українська) В Україні стартувала школа кар’єрного консультанта

17 листопада 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

До Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», який вже охопив учнів 7-11 класів усіх шкіл України та їхніх батьків, долучаються вчителі шкіл та професійно-технічних училищ, шкільні психологи, а також всі охочі опанувати основи кар’єрного консультування.

«Професія кар’єрного консультанта (радника) – це нова, але вкрай затребувана спеціальність, яка є професією майбутнього. В США, Канаді та країнах ЄС кар’єрні радники користуються великим попитом як серед підлітків, так і серед дорослих людей, адже у сучасному світі людина у середньому змінює свою професію декілька разів за життя», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук.