(Українська) Гостьова лекція в рамках марафону онлайн-зустрічей для здобувачів вищої освіти з лекторами європейських Світланою Могилястою та Beverly Moser

24 травня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

20 травня 2022 року на факультеті в рамках марафону онлайн-зустрічей здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, науково-педагогічні працівники прослухали гостьову лекцію professor Appalachian State University, North Carolina, USA Beverly Moser на тему: «Supporting the Ukrainian people as a step towards a peaceful future»  та члена американської волонтерської організації Volunteers For Ukraine, Італійської Волонтерської організації «Лістівки», канд. психол. наук Світлани Могилястої  на тему: «Psychological readiness of students to volunteer as a factor of self-realization».

Основними тезами їх доповіді були такі:

Світлана Могиляста: «Формування психологічної готовності до волонтерської діяльності виступає чинником самореалізації волонтера, адже будучи підготовленим та маючи розвинені особистісні властивості та навички, є можливість більш ефективно використовувати їх у волонтерській діяльності»;

Beverly Moser: «Сьогодні українці віддають життя не тільки заради захисту території, а фізично захищають те, що духовно сповідує увесь цивілізований світ. США висловлює непохитну підтримку суверенітету і територіальній цілісності України».