Гостьова лекція для здобувачів ОПП «Соціальне забезпечення», «Соціальна робота (соціально-психологічне консультування)», «Психологія» лектор – Жиленко Руслан В’ячеславович

3 жовтня 2022

30 вересня 2022 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась гостьова лекція для здобувачів ОПП «Соціальне забезпечення», «Соціальна робота (соціально-психологічне консультування)», «Психологія». Запрошений лектор – Жиленко Руслан В’ячеславович, кандидат історичних наук, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Ужгородського національного університету, директор «Карпатського Фонду». Тема лекції: «Роль громадських організацій у розвитку соціальних послуг».

Надзвичайно цікава і корисна лекція щодо місії, завдань та багатого досвіду 30-річної діяльності  Карпатського фонду, особливостей функціонування в умовах російсько-української війни.

Серед основних завдань цієї громадської організації виокремлюють зміцнення місцевої демократії та сприяння розвитку громад; посилення здатності НУО та органів місцевого самоврядування задовільнити місцеві та регіональні потреби; пропаганда співпраці між організаціями громадянського суспільства, місцевої влади та бізнесу; підтримка транскордонної та міжнародної співпраці; сприяння обміну інформацією та реплікації кращих моделей і практик; сприяння інтегрованому розвитку громад, транскордонному та міжнаціональному співробітництву.

Карпатський Фонд України підтримує та втілює різні ініціативи шляхом участі у партнерських програмах  та надання фінансової й технічної підтримки місцевим НУО у двох ключових сферах інтересів: соціальний захист (діти, вразливі категорії та неблагополучні групи, соціальне підприємництво) та розвиток громад (наприклад, молодь, питання децентралізації тощо). Ще один фокус Фонду – підтримка організаційного розвитку ОГС, що надають прямі соціальні послуги.