Гостьова онлайн-лекція доктора Костянтина Мазура «академічна доброчесність в польщі: теорія та практика»

25 квітня 2024

23 квітня 2024 р. для здобувачів вищої освіти, аспірантів та науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на Google Meet відбулася онлайн-лекція доктора Костянтина Мазура (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie «Академічна доброчесність в Польщі: теорія та практика».

Український викладач двох польських ЗВО в цікавій формі розповів слухачам про міфи та реалії академічної доброчесності в системі польської вищої освіти. Приклади, які навів д-р Костянтин Мазур, були надзвичайно цікавими та пізнавальними. Учасники зустрічі поставили лектору запитання, на які він дав вичерпні відповіді.

Модератор – проф. Ігор Кривошея.