Допомога дітям та молоді з особливими потребами у надзвичайних ситуаціях

16 березня 2022
Викладачі та аспіранти факультету взяли участь у тренінгу “Допомога дітям та молоді з особливими потребами у надзвичайних ситуаціях”.
Спікери є ізраїльські фахівці в цій галузі, які мають великий досвід роботи в надзвичайних ситуаціях.
На тренінгу “Допомога дітям та молоді з особливими потребами у надзвичайних ситуаціях” було розглянуто такі теми:
– Інструменти та принципи надання освітньої та терапевтичної підтримки учням з особливими потребами та їхнім родинам у надзвичайних ситуаціях
– Можливі заходи та алгоритми з надання допомоги
– Різні особливості роботи відповідно до типу специфічних потреб дитини
Дану навчальну програму для українських психологів та психотерапевтів реалізовано за допомоги освітнього центру METC Mashav, Відділу Спеціальної Освіти Міністерства Освіти Ізраїлю.
Тренінг проводиться в рамках проекту “Оборона дітей України”, який реалізує Науковий Ліцей ім. Чурюмова спільно з ВГО “Поруч” .
Партнери: Міністерство освіти і науки України та Інститут соціальної та політичної психології НАПН.
Давайте разом обороняти наших дітей і все буде Україна!