Доцент кафедри психології Міщенко М. С. в період з 27 січня по 5 лютого пройшла програму підвищення кваліфікації «Промоція освітніх послуг, або навіщо викладачу копірайтинг»

11 лютого 2021

Доцент кафедри психології Міщенко М. С. в період з 27 січня по 5 лютого пройшла програму підвищення кваліфікації «Промоція освітніх послуг, або навіщо викладачу копірайтинг» (2 кредита) на базі Сумського державного університету Центр розвитку кадрового потенціалу навчального закладу.

Отриманні знання під час навчання дозволять створювати інформаційний контент,  який допомагає популяризувати спеціальність в соціальних мережах; використовувати сучасні доробки формування візуального та текстового контенту для промоції освітянських послуг через найпопулярніші месенджери.

Вивчення базових принципів копірайтингу, особливостей завоювання уваги цільової аудиторії та запровадження сучасних технологій щодо підготовки та розміщення контенту на web-сторінках дозволить викладачам популяризувати свої освітні послуги в цифровому просторі.