Екскурсія 16 групи до Національного дендрологічного парку «Софіївка»

19 вересня 2016

1

Вже багато років поспіль студенти І курсу після посвяти відвідують дендрологічний парк «Софіївка».  Де діти мають змогу ближче познайомитися із групою та куратором. Наша група не стала виключенням.

Якби це парадоксально не звучало та в нашій групі навчаються одні дівчата, різних куточків України. Кожна з них талановита та неповторна особистість.

2

Отже коротко про наші таланти: Андросова Анна займається написанням віршів, захоплення яке приносить задоволення та відпочинок душею. Написанні Анною вірші може гарно та виразно продекламувати Граб Христина.  Бондар Діана знаходиться в пошуках себе, сподіваємося що наш університет допоможе реалізуватися та знайти себе у цьому великому світі. Є  у нашій групі і спортсменки  Сас Маша ( займається танцями) та Гладун Катерина (грає у волейбол). Не оминув нашу групу і талант малювання, Журавльова Валентина може відтворити настрій групи в художній постановці.

Ось такі наші дівчатка талановиті, енергійні, повні сил та енергії. Готові самовдосконалюватися та розвиватися.

Бажаємо Вам успіхів та талантів у навчанні та яскравого студентського життя.