Жестова мова – нова мова для студентів першого курсу ФСПО

12 грудня 2016

1

Людина живе в суспільстві і його основна сила – в можливості спілкуватися з іншими людьми. Глухота – недолік здебільшого соціальний. Він відчутно порушує соціальні зв’язки особистості. А якщо в долонях працівника соціальної сфери, психолога, довірливо лежить рука і доля дитини з недоліками слуху, його місія і відповідальність зростає .

2

Тож під керівництвом волонтерів з Центру соціальної та освітньої інтеграції Алтиннік Катерини та Бабиної Валентини студенти 13 групи ФСПО спробувати свої сили і доторкнулися до такої складної мови як жестова.

3

Вони спільно вивчили пісню і на ІІІ благодійному фестивалі творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти» успішно її презентували.

4

Для студентів це був гарний досвід, вони змогли зрозуміти, наскільки глибоким і складним є світ спілкування глухонімих людей. А для студенток зі старшого курсу це прекрасна можливість передати набуті знання і навички наступному поколінню молодих спеціалістів.