ЗАВЕРШЕННЯ ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ. ОСВІТА. ПОЛІТИКА»

9 квітня 2021

З 4 по 31 березня 2021 р. Молодіжним центром «START» факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було організовано та проведено програму особистісного та професійного розвитку студентської молоді «МОЛОДЬ. ОСВІТА. ПОЛІТИКА». Програма проходила в онлайн-форматі за допомогою платформи ZOOM.

Програма включала проходження 4 модулів: Модуль 1. Особистісний та професійний розвиток. Модуль 2. Робота в команді. Модуль 3. Громадський розвиток. Модуль 4. Практичний досвід. Кожен із модулів був спрямований на особистісний, соціальний та політичний розвиток особистості.

У програмі взяли участь студенти факультету соціальної та психологічної освіти та факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Тренерами та спікерами програми стали викладачі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:

О.О. Кравченко – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Н.М. Коляда – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

І.В. Албул – к.пед.н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Н.В. Левченко – к.пед.н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

О.М. Бойко – к.пед.н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

В.П. Ісаченко – к.пед.н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

К.О. Чупіна – аспірант, викладач кафедри психології.

О.Р. Поліщук – аспірант, викладач кафедри психології.

Під час проходження програми учасники не лише мали можливість для саморозвитку та самовдосконалення, але й отримали позитивні емоції, приємні враження та нових друзів.

По завершенню програми учасники отримали сертифікати, що є підтвердженням про здобуту неформальну освіту.

Вітаємо випускників програми «МОЛОДЬ. ОСВІТА. ПОЛІТИКА»! До нових зустрічей у Молодіжному центрі «START»!