Запобігання конфліктних ситуацій в сучасному соціумі

27 березня 2024

27 березня 2024 року на факультеті соціальної та психологічної освіти здобувачам вищої освіти проведено позаплановий інструктаж на тему «Запобігання конфліктних ситуацій в сучасному соціумі». Інструктаж проводила декан факультету – доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – Кравченко Оксана Олексіївна.
На інструктажі було обговорено такі ключові питання щодо правил проживання в гуртожитку, правила поведінки в університеті, а також на вулиці.
На зустрічі здобувачів вищої освіти були присутні Клименко Юлія Анатоліївна, психолог-консультант, доктор педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, а також куратори академічних груп та студентська рада факультету.