Запрошуємо долучитися до участі у науково-практичному заході «Історико-культурні та природозаповідні пам’ятки Черкащини – туристичні магніти у контексті створення безбар’єрного простору»
Шановні колеги!
Запрошуємо долучитися до участі у науково-практичному заході «Історико-культурні та природозаповідні пам’ятки Черкащини – туристичні магніти у контексті створення безбар’єрного простору» (на виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року) у межах проєкту «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.
Захід відбудеться 10.11.2021 р. об 11.00 год.
Доєднатися можна за посиланням:
https://meet.google.com/urt-ftki-zpp
Познайомитися із інклюзивно-соціальною 3D-картою можна за посиланням:
https://fspo.udpu.edu.ua/inklyuzyvno-sotsial%CA%B9na-3D-karta/#/
Ми маємо сторіночку у інстаграм та фейсбук! Слідкуйте за нами, переглядайте наш сайт. Діліться своїми враженнями у вкладці Зворотній зв’язок.
https://www.facebook.com/inclusivesocial3Dmap/
https://www.instagram.com/inclusivesocial3dmap/