Запрошуємо до участі у регіональному семінарі

12 лютого 2019

У рамках співпраці університету із закладами загальної середньої освіти Черкаської області 14 лютого 2019 р. об 11.00 у приміщенні конференц-зали корпусу №1 відбудеться засідання регіонального науково-методичного семінару на тему: «Модернізація управління закладами загальної середньої освіти»

До програми семінару включено низку наукових доповідей з актуальних питань, зокрема:

1. Імідж сучасного закладу загальної середньої освіти

Доп.: д.пед.н., проф., завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Коберник О.М.

1. ІКТ в управлінні закладом загальної середньої освіти

Доп.: к.пед.наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Стеценко Н.М.

1. Семестрова цикло-блокова система організації навчання: із досвіду роботи Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – колегіуму»

Доп.: директор Матвієнко Л.Д.

1. Інновації ЗНО 2019 р.

Доп.: помічник ректора, к. пед.н, доцент Цимбал-Слатвінська С.В.

5. Тренінг з розвитку лідерської компетентності керівника закладу загальної середньої освіти

Модератор.: к.пед.наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Бойченко В.В.

Для запису до участі у семінарі просимо звертатися на кафедру педагогіки та освітнього менеджменту (корпус №3, ауд. 316)