Засідання команди психолого-педагогічного супроводу здобувачів з особливими освітніми потребами факультету соціальної та психологічної освіти від 16.01.2024 р.

16 січня 2024

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про емоційне вигорання (доп. Світлана БОБРИНЬОВА, психолог Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).
  2. Про адаптацію та соціалізацію студентів з інвалідністю першого курсу (доп. Інна ГОНЧАР, кандадат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи).
  3. Особливості навчання студентів з інвалідністю на факультеті (доп. Катерина ТКАЧУК, бабуся здобувача Владислава Ліпського).

Про навчання студентів з інвалідністю та особливості працевлаштування (доп. Володимир КАПЛУН, випускник Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).