Засідання Студентського наукового товариства

28 жовтня 2020

27.10. 2020 року на факультеті соціальної та психологічної освіти було проведено чергове засідання Студентського Наукового Товариства (СНТ).

На зустрічі було розглянуто такі питання: план заходів товариства на 2020–2021 навчальний рік; обговорення питання про оновлення інформації СНТ на сайті факультету; звіт про діяльність СНТ за 2019 рік; обговорення та підготовка до участі у Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції «Актуальні проблеми соціальної роботи та психології в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку»; обговорення питання про створення персонального портфоліо для кожного члена СНТ.

Також на засіданні було визначено перспективи наукового розвитку студентів факультету. Кожен з учасників активно долучився до обговорення.