(Українська) Захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 263 групи спеціальності 053 «Психологія»

29 грудня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На факультеті соціальної та психологічної освіти 28.12.2022 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 263 групи спеціальності 053 «Психологія» факультету соціальної та психологічної освіти денної форми навчання у змішаній формі.

Атестаційна комісія у складі – голова комісії, доцент кафедри психології Діхтяренко С.Ю., члени комісії: декан факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Кравченко О.О., доценти кафедри психології Данилевич Л.А., Ольховецький С.М., секретар, доктор філософії Поліщук О.Р. – проводили захист згідно графіка та «Положення про порядок створення та організацію роботи Екзаменаційної комісії (Нова редакція) в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», «Положення про випускні кваліфікаційні роботи в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини».

Комісією відмічено, що всі здобувачі у доповідях-презентаціях творчо представили теоретичні та емпіричні результати роботи, які пройшли апробацію на Всеукраїнських конференціях і були опубліковані у збірниках тез, статей та фахових виданнях, а також на належному науковому рівні захищали свою кваліфікаційну роботу під час обговорення.

На захисті кваліфікаційних робіт були присутні зовнішній стейкхолдер Калишенко К. М., викладач кафедри військової педагогіки та психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, дійсний член американської асоціації «Брейнспоттинга», клінічний психолог, а також керівник «Студентської агенції із забезпечення якості вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти» Андрусик О.О.