Здобувачі вищої освіти взяли участь ХXIІ Всеукраїнській студентській науковій конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

29 листопада 2023

Здобувачі вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Варивода Юлія, здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота; Гасанова Лейла, здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота, науковий консультант: Кравченко О.О., доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти та Тарасюк Тетяна, здобувачка другого магістерського рівня вищої освіти спецiальностi 231 Соціальна робота, науковий консультант: Левченко Н. В., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи взяли участь ХXIІ Всеукраїнській студентській науковій конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСВІТИ В УКРАЇНІ» (27 листопада 2023 року м. Львів), яка проходила на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.