(Українська) Здобувачі початкового рівня вищої освіти спеціальності 053 (психологія) успішно склали випускний атестаційний екзамен

25 червня 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

11 та 18 червня 2021 року здобувачі початкового рівня вищої освіти спеціальності 053 (психологія) успішно склали випускний атестаційний екзамен.

Голова комісії: Шулдик Анатолій Володимирович – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології. Члени комісії: Кравченко Оксана Олексіївна –  доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти; Вахоцька Ірина Олександрівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології; Ольховецький Сергій Миколайович – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології.

Колектив факультету соціальної та психологічної освіти щиро вітає наших випускників з успішним завершенням навчання та чекає Вас на вступ до бакалаврату.