ЗУСТРІЧ ГАРАНТА ОПП «СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ
6 жовтня 2022 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти з гарантом освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення», кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Чвертко Людмилою Андріївною.
На зустрічі студенти ознайомилися з освітньо-професійною програмою «Соціальне забезпечення», а саме, з метою, орієнтацією, особливостями програми, висвітлено питання придатності випускників до працевлаштування та подальшого навчання, з формами атестації тощо.
Декан факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Кравченко Оксана Олексіївна наголосила на актуальності та унікальності цієї програми.