Зустріч з аматорами поетичного слова

11 лютого 2019

У Будинку милосердя Центру соціальних послуг Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради відбулася зустріч з аматорами поетичного слова (ведуча – Степаненко Валентина Макарівна).

Учасниками зустрічі були відвідувачі реабілітаційного центру Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, учасники літературного гуртка інституту третього віку, учасники ансамблю «Берегиня» Центру соціальних послуг та студенти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Аматори поетичного слова Цюра Софія Сергіївна та Цюрко Сергій Дорофійович познайомили присутніх із своєю творчістю. Душевно звучали вірші про маму та синів, які продекламувала Софії Сергіївни. Сергій Дорофійович прочитав цикл віршів, присвячених доброті та повазі. Надзвичайним став виступ ансамблю «Берегиня». Учасники ансамблю заспівали пісню «Про рідне подвір’я» на вірші Софії Сергіївни

Студенти факультету також представили учасникам зустрічі свої поетичні твори (Андросова Анна «Рішучість йти у щастя», Цихоня Світлана «Один акорд», Пишна Наталія «Не забувай, що ти людина», Шуляк Богдан «Про атовців», Бобриньов Віктор під акомпанемент гітари «Пісню про кохання»).

По завершенню зустрічі Мікаелян Офеля від імені студентства вручили учасникам зустрічі подарунок.