Зустріч з випускниками Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського

9 червня 2022

8 червня на факультеті відбулася зустріч з випускниками Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського ОС «Бакалавр».

Оксана Кравченко ознайомила майбутніх вступників з історією розвитку університету в цілому та основними напрямками діяльності факультету.

Карина Шаповалюк проінформувала із особливостями вступу на ОС «Магістр»: реєстрація, процедура проведення тесту загальної навчальної компетентності та вимогами до фахового екзамену.  Вступники отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування.

Зустріч була достатньо продуктивною, так як отримували зворотній зв’язок від потенційних абітурієнтів.

Тетяна Кочубей подякувала за теплі слова адміністрації коледжу та  наголосила на важливості тісної співпраці.